درباره ما

با POSMIRAN آشنا شوید

یکی از شرکت های زیر مجموعه آژانس طرح ایده است.

آژانس طرح ایده با سابقه ۹ساله در زمینه سمپلینگ و پرموشن در آستانه سال ۹۸ تصمیم بر راه اندازی یک شرکت تخصصی در زمینه نیاز سنجی ، طراحی ، تولید (ساخت، چاپ،واردات، خرید، منتاژ) و نصب انواع اقلام تبلیغاتی در نقطه تماس برند و مشتری را با نام posm iran گرفت.

Posm iran مرجع تخصصی تبلیغات در نقطه فروش میباشد که به صورت گسترده و سراسری، توان تولیدی نامحدود و خلاق در امور طراحی و تولید محصولات خاص آماده خدمتگزاری به برندها میباشد.

لازم به ذکر است واحد posm آژانس طرح ایده در ۵ سال اخیر در این حوزه فعالیت داشته و تجربه لازم در رابطه با این خدمت را دارا میباشد.

ماموریت ما

POSMIRAN ماموریت دارد که با ایده پردازی و طراحی اقلام بازارسازی و تولید با کیفیت این اقلام و همچنین با شناخت درست رفتار مصرف کننده در زمان خرید ، اقلام را در مکان های درست در نقاط تماس برند با مخاطبینش نصب نماید و با افزایش سهم ذهنی برند به ترویج برند و افزایش سهم بازار برند کمک نماید و در نهایت در پویایی اقتصاد کشور تاثیرگذار باشد.

چشم انداز ما

  • ما در سال ۱۴۰۰ به مرجع تخصصی اقلام بازارسازی در نقاط تماس با مخاطب در ایران خواهیم بود و به بیش از ۱۵۰ مشتری با حجم تراکنش هر مشتری ۱۰۰ میلیون تومان خواهیم رسید و ۲۰ درصد از مشتریان ما از کشور های همسایه خواهند بود.
  • در سال ۱۴۰۱ اولین کارخانه تولید در ایران را افتتاح و همزمان در ۳ کشور شروع فعالیت خواهیم داشت.
  • در سال ۱۴۰۴ در بیش از ۱۰ کشور سازمانهای مستقل طراحی و ساخت و نصب را خواهیم داشت.

تعریف POSM: Point Of Sales marketing materials

به تمامی اقلام بازارسازی و تبلیغاتی که در جهت کمک به ترویج محصولات یا خدمات در نقاط تماس با مخاطبان استفاده میگردد اقلام بازارسازی در نقطه فروش (کلیه نقاط برخورد مخاطب و برند) گفته میشود.

Posm / point of sales marketing materials

در تعریف، به تمام ابزارهای بازارسازی گفته میشود که در محل حساب مانند صندوق فروشگاهها استفاده میشود. مانند استندهای کانترتاپ کوچک یا هنگرهای تبلیغاتی که تعداد کمی محصول در آن جای میگیرد و هدف آن یا فروش است یا برندینگ. پیشنهاد میشود در این نقاط از ابزار و طرحهای شلوغ و گیج کننده استفاده نشود چون لحظات آخر حضور مصرف کننده در فروشگاه است و محصول باید در سریعترین و مستقیم ترین حالت معرفی شده و مخاطب را راضی به خرید کند.

Popm / point of purchase marketing materials

به تمامی ابزارهای بازارسازی گفته میشود که این هم مانند مورد قبل داخل فروشگاه است اما محدود به نقطه فروش و صندوق نمیشود و نقاط مختلف فروشگاه (در هر سایزی ) را درگیر میکند. مانند انواع فلوراستندها، دنگلر، شلف تاکر، شلف، و… .
تجربه ثابت کرده که یکی از مهمترین نقاط در به فروش رسیدن یک محصول همینجاست، جایی که فرایند انتخاب در ذهن مشتری کامل میشود. رفتار مشتری در فروشگاه متفاوت از زمانیست که با یک بیلبورد یا تیزر مواجه میشود. در فروشگاه و هنگام خرید عواملی همچون حساب کتاب ذهنی و لیست خرید باعث میشود برخی از اقلام را بطور ناخودآگاه نبیند. صاحبان برند باید کاری کنند تا حتی برای چند ثانیه احساسات مشتری غلبه کند و اقدام به خرید صورت گیرد. این کار میتواند با یک استند فوق العاده خلاقانه و جذاب هم صورت گیرد.

Potm/ point of touch marketing materials

سومی تمامی اماکن مرتبط یا غیر مرتبط با خرید و فروش را شامل میشود. فضاهایی همچون باشگاههای ورزشی، گذرگاه مخاطبان محصول و هر نقطه ای که امکان تماس مستقیم یا غیر مستقیم برند با مخاطبش وجود داشته باشد. همچون استند تعاملی برای ایجاد یک تجربه خاص جهت ثبت در حافظه مخاطب که نتیجه آن در فروشگاه و نقاط خرید و نقاط فروش هنگامی که مخاطب قصد انتخاب از بین برندهای مختلف را دارد، با یادآوری همان اِلمان نقطه تماس دیده میشود. اقداماتی که در این فضاها صورت میگیرد مانند کاتالیزور عمل میکند. شاید برخی اعتقاد داشته باشند هزینه اضافیست اما به یاد داریم که کار کاتالیزور سرعت بخشید به فرایند است!

مشتریان ما